Policja odnalazła ciała dwóch mężczyzn

W ciągu jednego dnia w stolicy Wielkopolski odnaleziono ciała dwóch mężczyzn. Pierwsze policjanci znaleźli w zaroślach na osiedlu Bolesława Chrobrego. Przy ulicy Majakowskiego odkryto natomiast zwłoki poznaniaka, który był poszukiwany przez funkcjonariuszy z Nowego Miasta.

CIAŁO MEŻCZYZNY ZNALEZIONO W ZAROŚLACH

Policjanci potwierdzają, że na osiedlu Bolesława Chrobrego znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało leżało w zaroślach. Na miejscu oprócz radiowozu pojawił się się technik kryminalistyki oraz prokurator. Zespół sprawdzał czy śmierć mężczyzny mógł spowodować inny człowiek.

W zaroślach znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji, technik kryminalistyki i prokurator. Ciało zostało zabezpieczone do badań. – przekazywał wczoraj wieczorem komisarz Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

MĘŻCZYZNA BYŁ POSZUKIWANY NA NOWYM MIEŚCIE

Mężczyzna, którego ciało znaleziono w piątek przy ulicy Majakowskiego był uważany za zaginionego. Jego poszukiwania prowadził komisariat z poznańskiego Nowego Miasta. Dzisiaj jednak wiadomo już, że śledztwa w tej sprawie nie będzie.

Po zbadaniu sprawy wykluczono udział osób trzecich. A ciało zostało przekazane rodzinie. – podsumowuje dochodzenie oficer prasowy policjantów.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl