Międzynarodowe Targi Poznańskie

Bogaty i interesujący program edukacyjno-naukowy podczas targów LABS EXPO 2024

Już wkrótce, w dniach 19-20 marca 2024 odbędzie się druga edycja Targów Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO, najważniejszego wydarzenia w branży laboratoryjnej w Polsce. Targi będą miały miejsce w Poznaniu i zgromadzą osoby decyzyjne oraz profesjonalistów pracujących w różnego rodzaju laboratoriach, działach kontroli jakości, działach R&D, uczelniach wyższych i placówkach naukowo-badawczych.

LABS EXPO 2024
Bogaty i interesujący program edukacyjno-naukowa podczas targów LABS EXPO 2024 / materiał partnera

W targach udział wezmą czołowe polskie i zagraniczne firmy, które zaprezentują sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów medycznych, przemysłowych, analitycznych, biologicznych, spożywczych, farmaceutycznych, środowiskowych, kosmetycznych i innych. Celem tego unikalnego wydarzenia jest stworzenie doskonałej platformy do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz edukacji.

W trakcie dwudniowego wydarzenia, zwiedzający będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych konferencjach i warsztatach praktycznych, przygotowanych przez ekspertów z branży.

W programie targów między innymi:

  • Konferencja Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu „Jakość żywności – od producenta do konsumenta”
  • Warsztaty „Procedury higieny i ubierania personelu w cleanroom oraz kwalifikacja procesu ubierania zgodnie z GMP”
  • Konferencja naukowo-szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej Oddziału w Poznaniu „Nowotwory – narastające wyzwanie medycyny laboratoryjnej”
  • Seminarium „Czy laboratorium może być eko?” – portalu laboratoryjnie.pl
  • XVI konferencja z serii Chemia w służbie kosmetyki – „Produkty kosmetyczne przyszłości – nowości, trendy”
  • Prezentacje Wystawców m.in. „Finding the right glove in just four steps”, „Jak czytać świadectwo wzorcowania?”
  • Wykłady Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu

Targi LABS EXPO otrzymały Patronat Honorowy Prezesa Polskiej Akademii Nauk, Prezydenta miasta Poznań, Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Komendanta Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego. Z kolei Patronatem Merytorycznym targi objęli: CRK Patrycja Sitek, Główny Urząd Miar, Polskie Centrum Akredytacji, Polski Komitet Normalizacyjny, Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych, Polskie Towarzystwo Chemiczne oraz Polskie Towarzystwo Diagnostyczne.

Druga edycja Targów Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO już w marcu 2024 roku. Będzie to doskonałe miejsce do promocji firmy i marki wśród profesjonalnej publiczności, a także zdobycie informacji zwrotnej od klientów, zaznaczenie swojej pozycji na rynku oraz możliwość znalezienia partnerów do współpracy i okazja do zbudowania sieci kontaktów.

Czytaj także: Nowe nazwy ulic w Poznaniu. Ma być bardziej europejsko

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl