Bezczelna kradzież

Znany jest wizerunek złodziejki, a właściciel skradzionego samochodu daje jej czas dziś do godziny 16:00 na oddanie auta. Z piątku na sobotę z jednej z hal garażowych przy ulicy Błażeja zginął samochód — zabawka, którą ojciec własnoręcznie zrobił dla swoich dzieci. Na kamerach monitoringu zainstalowanych w budynku widać kobietę, która zabierała autko.

Serce mi właśnie pękło. Z hali garażowej Błażeja 17 w Poznaniu ktoś ukradł nam dzisiaj lub wczoraj autko, które przez trzy miesiące robiłem nocami dla moich dzieci. Proszę o kontakt, jeśli ktokolwiek może mi pomóc. Nawet jeśli złodziej to czyta, to błagam o refleksje i o zwrot, przewidziana nagroda – tak a w sobotę na swoim fejsbukowym profilu napisał właściciel auta, Frederyk Król.

poznań

fot. zdjęcia właściciela auta

Dziś już wiadomo, że kamery monitoringu zamontowane na budynku nagrały złodziejkę.

Znamy wizerunek złodzieja! Na monitoringu udało się wszystko zarejestrować. Kobiecie, która ukradła nasze autko, dajemy czas do godziny 16:00 (12.08.2019) na kontakt i zwrot zabawki, inaczej upublicznimy zdjęcia i nagranie na Fb i innych portalach społecznościowych a Internet zrobi swoje… Gwarantujemy dyskrecję, jeśli autko do nas wróci. Żeby nie było, że to blef, ciemna koszulka z napisem Meet Me, torba Go Sportu pod pachą z autkiem, torba na ramieniu i walizka. Czekamy! – napisał dziś na FB Frederyk Król.

Sprawą zajmuje się także policja.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl