Będą schodzić jak świeże bułki? Lech podał ceny biletów na mecze z Jagiellonią i Legią

Za bilety na spotkanie z Jagiellonią zapłacisz 35 złotych do strefy B i 50 złotych do strefy A. Wejściówki na starcie z Legią Warszawa kosztować będą odpowiednio 75 zł i 110 zł. Co ważne, karty wstępu na mecz ze stołecznym klubem dostępne najpierw będą w sprzedaży zamkniętej, a dopiero później (10.05.) rozpocznie się sprzedaż otwarta.

Zanim mecze z Jagiellonią i Legią, już w sobotę przy Bułgarskiej spotkanie Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze (28.04.). Cały czas trwa sprzedaż karnetów na rundę finałową, obowiązujących na trzy mecze, które pozostały Kolejorzowi do rozegrania na INEA Stadionie.

Co ważne, zakup abonamentu gwarantuje nie tylko miejsce na trzech ligowych starciach, ale także umożliwia zakup dwóch biletów na mecz Lech-Legia w sprzedaży zamkniętej.

Harmonogram sprzedaży biletów:
od 24 kwietnia – sprzedaż otwarta na mecz Lech-Jagiellonia
do 28 kwietnia – sprzedaż otwarta na mecz Lech-Górnik
7-8 maja – sprzedaż zamknięta biletów na mecz Lech-Legia dla posiadaczy karnetów Sezon 17/18, Wiosna18+Runda Finałowa, Runda Finałowa18; sprzedaż startuje o godzinie 10:00. Posiadacz karnetu w sprzedaży zamkniętej może kupić maksymalnie dwa bilety.
9 maja – brak sprzedaży biletów na Lech-Legia; w dniu meczu sprzedaż biletów na Lech-Jagiellonia
10 maja, godzina 10:00 – sprzedaż otwarta na mecz Lech-Legia; sprzedaż odbywać się będzie przez internet, we wszystkich punktach sprzedaży oraz w kasie nr 2 na INEA Stadionie.

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl