Bądź bezpieczna. Rusza Akademia Bezpiecznej Kobiety

Komenda Miejska Policji w Poznaniu przeprowadzi warsztaty pt. „ABC Bezpiecznej Kobiety”. Nie zabraknie na nich podstaw samoobrony czy też prezentacji symulatora dachowania.

„ABC Bezpiecznej kobiety” to część projektu „Akademia Bezpiecznej Kobiety”, który od prawie 10 lat realizowany jest w Poznaniu i na terenie powiatu poznańskiego. W tym roku panie zainteresowane udziałem w warsztatach mogą wybrać jeden spośród 10 terminów. Grupy warsztatowe będą 10-osobowe.

hotel dla psów w Poznaniu

Jak mówi mł. asp. Sylwia Stańko z poznańskiej policji – Przygotowaliśmy dawkę praktycznej wiedzy na temat samoobrony, pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zarówno dla pieszego, jak i dla kierowcy.

Warsztaty odbędą się w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab (ul. Głogowska 425, Poznań). W zajęciach może wziąć udział każda kobieta bez względu na wiek. Od osób małoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszych zapisów na stronie: http://www.abcbezpiecznejkobiety.pl

(ra)

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl