Aplikacja PEKA jest pobierana przez 9 tysięcy osób miesięcznie

Przez ostatnie pięć miesięcy, 45 tysięcy osób pobrało mobilną aplikację PEKA, która umożliwia użytkownikom zakup przejazdów.

Na początku stycznia ZTM wprowadził mobilną aplikację PEKA. Od momentu wprowadzenia aplikacji “na rynek”, pobrało ją już ponad 45 tysięcy osób. Użytkownicy oprogramowania mogą od stycznia kupować bilety, przedłużać bilety okresowe oraz doładowywać tPortmonetkę za pomocą swoich telefonów.

Przede wszystkim można przez nią kupić i okazać bilet okresowy bez konieczności posiadania karty PEKA. Ostatnio system został także zmodernizowany, zyskując kilka drobnych udogodnień oraz nowy wygląd i kolorystykę. Aplikację PEKA można pobrać w sklepach urządzeń z systemem Android oraz iOS.

– Dzięki modernizacji systemu PEKA, który jest teraz bardziej intuicyjny, dużo wygodniejsze stało się zwłaszcza korzystanie z biletów okresowych. Nowy klient, który rozpocznie przygodę z PEKĄ poprzez aplikację, będzie mógł w każdej chwili zamówić kartę – przekonuje Jan Gosiewski, dyrektor ZTM w Poznaniu.

Hubert Niespodziany
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl