Antonio Milić nominowany do europejskiej nagrody. Możesz zagłosować

Obrońca Lecha Poznań został doceniony przez UEFA i otrzymał nominację do nagrody zawodnika tygodnia w Lidze Konferencji Europy. Kibice już mogą głosować na Antonio Milicia. Rywalizuje z 3 innymi zawodnikami.

OTWORZYŁ WYNIK

Lech Poznań pokazał się z naprawdę świetnej strony w pierwszym meczu z Djurgarden. Kolejorz dominował na boisku, a na potwierdzenie świetnej formy strzelił rywalom ze Szwecji 2 bramki, zapewniając sobie dobry wynik przed rewanżem. Pierwszego gola w 39. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego od Joela Pereiry strzelił Antonio Milić.

NOMINOWANY

Chorwat zaliczył naprawdę dobry występ i nie zanotował poważniejszych błędów w obronie. Finalnie przecież Djurgarden nie oddało żadnego celnego strzału na bramkę Kolejorza. Formę chorwackiego środkowego obrońcy zauważyła także UEFA. Antonio Milić został nominowany do nagrody zawodnika kolejki Ligi Konferencji Europy.

Z KIM POWALCZY?

Organizatorzy plebiscytu wśród statystyk obrońcy podali właśnie strzeloną bramkę, 5 odbiorów piłki i skuteczność podań na poziomie 91 procent. Na zawodnika Kolejorza zagłosować można TUTAJ. Oprócz niego nominowani zostali Antonio z West Hamu, który 3 oddane strzały w meczu z Larnaką przemienił na 2 bramki. UEFA wyróżniła również Karlsona z AZ Alkmaar, który zaliczył 2 asysty w spotkaniu z Lazio. O nagrodę powalczy także Weiss, który zanotował 2 ostatnie podania w meczu Bratislavy z Baselem.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl