Angelos Touloupis najlepszy w Pucharze portalu wpoznaniu.pl

Grek Angelos Touloupis wygrał zawody w skokach przez przeszkody o Puchar naszego portalu rozgrywane na tegorocznej Cavaliadzie. Na drugiej pozycji uplasował się Polak Jacek Zagor.

O Puchar Portalu wpoznaniu.pl

W zawodach wzięła rekordowa liczba uczestników, bo aż 60 jeźdźców. W konkursie mogły wystąpić konie młode w wieku od 6 do 7 lat. Wysokość przeszkód wynosiła od 125 do 130 centymetrów.

Najlepszym jeźdźcem, który pokonał tor przeszkód bezbłędnie i najszybciej został fawory tych zwodów Grek Angelos Touloupis na koniu Kannadillo. Na drugim miejscu uplasował się Jacek Zagor na Annabelle. Trzecie miejsce wywalczył Litwin Kristupas Petraitis. Na czwartej pozycji uplasował się zawodnik z Grecji Angelos Touloupis.

Najważniejsze Konkursy

Trzy najważniejsze konkursy zawodów CSI3*W zaliczane do światowego rankingu to: piątkowa duża runda (150 cm z rozgrywką), sobotni finał średniej rundy (145 cm z rozgrywką) i niedzielne PKO Bank Polski Grand Prix (do 160 cm z rozgrywką). Wysoki poziom sportowy towarzyszyć też będzie innym konkursom: Speed Masters (czwartek), Potęgi Skoku (piątek) i Speed & Music (sobota). Przez cztery dni na dwóch arenach zostaną rozegrane łącznie 23 konkursy.