Amaral: „Bednarek powiedział do mnie spie…aj”. Sprzeczka pomiędzy piłkarzami Lecha ujawniona na nagraniu

Na nagraniu udostępnionym przez Canal+Sport w internecie słychać fragment boiskowej sprzeczki pomiędzy Filipem Bednarkiem a Joao Amaralem. Piłkarze w trakcie meczu z Koroną Kielce nie mogli dojść do porozumienia w kwestii gry drugiego z nich. Padły mocne słowa.

PODSŁUCH

Bohaterami najnowsze odcinka nowego mini serialu Canal+sport „Piłkarze na podsłuchu” zostało dwóch portugalskich zawodników Lecha Poznań Joao Amaral oraz Alfonso Sousa. Na nagraniu słychać jak podczas meczu jeden z nich zaczął sprzeczać się z bramkarzem swojej drużyny. Portugalczyk miał pretensje do Bednarka o słowa które ten krzyknął w jego kierunku.

Co to za spie…aj Bedi? Dlaczego tak się odzywasz? Próbowałem, czego chcesz? – wykrzykiwał Amaral w stronę Bednarka.

NIEPOROZUMNIENIE

Golkiper Kolejorza miał pretensje do kolegi z drużyny po straconej bramce. Amaral nie upilnował zawodnika gości, który asystował podczas akcji, po której Lech stracił bramkę. Na nagraniu słychać jak Bednarek prosi Portugalczyka by ten odszedł z pola karnego.

W dalszej części odcinka słyszymy jak Amaral opowiada co zaszło pomiędzy nim a bramkarzem innemu Portugalczykowi Afonso Sousie. Z wypowiedzi można wywnioskować, że Bednarek zasugerował koledze z zespołu jak powinien zagrać a gdy pomysł okazał się chybiony piłkarze wdali się w sprzeczkę.

CZY JEST SIĘ CZEGO OBAWIAĆ?

Emocje wśród piłkarzy na boisku to oczywiście żadna nowość, a chociaż zdarzają się prawdziwe kłótnie pomiędzy zawodnikami to fani Lecha Poznań nie mają powodów do obaw. Piłkarze Lecha deklarują, że atmosfera w ich szatni jest dobra. Podobnego zdania jest trener Kolejorza John van den Brom. Holenderski szkoleniowiec wyraźnie podkreślał, że to właśnie pozytywny klimat w zespole jest jedną z najlepszych stron poznańskiego zespołu. Na nagraniu widać również jak Amaral oraz Bednarek przybijają piątkę, co świadczy, że piłkarze nie żywią do siebie pretensji.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl