Piłkarze Lecha z wizytą na Ostrowie Tumskim

Piłkarze i działacze Mistrza Polski Lecha Poznań odwiedzili abp. Zbigniewa Zielińskiego. Wizyta była okazją do przekazania metropolicie m.in. koszulki i piłki z podpisami piłkarzy. Zawodnicy również nie wyszli z wizyty z gołymi rękami.

Piątkowa wizyta piłkarzy Lecha Poznań na Ostrowie Tumskim była okazją do spotkania z abp Zbigniewem Zielińskim, ale i zwiedzenia katedry. W czasie spotkania Mateusz Skrzypczak w imieniu piłkarzy przekazał arcybiskupowi koszulkę Lecha Poznań z napisem Arcybiskup Zbigniew Zieliński oraz piłkę z podpisami piłkarzy Lecha.

Zawodnicy otrzymali w prezencie proporce z herbem patronów Poznania i katedry – Świętych Piotra i Pawła oraz herbem Archidiecezji Poznańskiej.

Fot. Archidiecezja Poznańska

Czytaj także: Aquanetowe Koziołki wracają. Limitowana edycja trafi do sprzedaży jako pamiątka z Poznania

Aleksandra Wróblewska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl