Piłkarze i działacze Mistrza Polski Lecha Poznań odwiedzili abp. Zbigniewa Zielińskiego. Wizyta była okazją do przekazania metropolicie m.in. koszulki i piłki z podpisami piłkarzy. Zawodnicy również nie wyszli z wizyty z gołymi rękami.
Piątkowa wizyta piłkarzy Lecha Poznań na Ostrowie Tumskim była okazją do spotkania z abp Zbigniewem Zielińskim, ale i zwiedzenia katedry. W czasie spotkania Mateusz Skrzypczak w imieniu piłkarzy przekazał arcybiskupowi koszulkę Lecha Poznań z napisem Arcybiskup Zbigniew Zieliński oraz piłkę z podpisami piłkarzy Lecha.
Zawodnicy otrzymali w prezencie proporce z herbem patronów Poznania i katedry – Świętych Piotra i Pawła oraz herbem Archidiecezji Poznańskiej.



Fot. Archidiecezja Poznańska
Czytaj także: Aquanetowe Koziołki wracają. Limitowana edycja trafi do sprzedaży jako pamiątka z Poznania
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl












