500 tatuatorów pracuje na Targach. Dwóch z nich tatuuje w ciemno

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwa Poznań Tattoo Konwent 2023 – Festiwal Tatuażu. W hali targowej pracuje 500 tatuatorów, trwają konkursy na najlepsze tatuaże oraz odbywają się spotkania i wykłady.

Na dwa dni hala MTP zamienił się w ogromne studio tatuażu, w którym pracują tatuatorzy z kraju i zagranicy. „Można zobaczyć cały przekrój stylów i trendów w tatuażu. Porozmawiać z profesjonalistami i zrobić sobie nowe dziary” – podają organizatorzy, dodając, że podczas wydarzenia pojawi się 500 tatuatorów.

Tegoroczny program imprezy został rozwinięty o liczne atrakcje towarzyszące. Na głównej scenie pojawi się cały przekrój sztuk alternatywnych: body suspension, fire show i self bondage oraz pokaz iluzji. Na oba dni festiwalu zaplanowano również drag queens show z popularną Dżagą, Ciotką Ofką i Savannah Crystal.

Tatuaż w ciemno

Dość nietypową atrakcją jest „Dziarka w ciemno”. W Poznaniu za specjalną kotarą staną Patryk Hilton i MikeNoFcuk, którzy będą tatuować najodważniejszych uczestników.

Podczas festiwalu odbywają się również warsztaty shibari z Kasią Zawadzką. Można obejrzeć wystawy malarstwa i fotografii oraz charytatywny live painting. Co ciekawe, odbywają się też pokazy judo, boksu i MMA w wykonaniu poznańskiej szkoły sztuk walki Ankos MMA

Hubert Ossowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl