1912 wirtualnych biletów na mecz do „Ogródka” Rusza akcja Wesprzyj Wartę Poznań

1912 biletów-cegiełek w cenie 19,12 zł chce sprzedać Warta Poznań do 15 czerwca, czyli dnia swoich urodzin. – Akcją #1912na108 w symboliczny sposób łączymy klub i jego kibiców – mówi Jarosław Żubka z Warty Poznań. 

Nie wiadomo, kiedy piłkarze Warty Poznań znów będą mogli rozgrywać mecze w „Ogródku”, a tym bardziej — kiedy jej kibice znów zasiądą na trybunach stadionu przy Drodze Dębińskiej.

– Zbliża się 108. rocznica powstania klubu, ale ze względu na pandemię koronawirusa nie będziemy hucznie obchodzili tego jubileuszu. Chcielibyśmy jednak w jakiś symboliczny sposób połączyć Wartę Poznań i jej kibiców. Proponujemy więc wirtualne spotkanie na stadionie i ruszamy z akcją sprzedaży biletów-cegiełek w cenie 19,12 zł. Przygotowaliśmy pulę 1912 miejsc – mówi Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji „Zielonych”.

Bilety są już do kupienia http://nabilety.klubwarta.pl. Akcja potrwa do 15 czerwca, czyli do dnia, w którym przypada rocznica powołania do życia pierwszego polskiego klubu piłkarskiego w stolicy Wielkopolski.

Wszystko wskazuje na to, że na swoje urodziny Warta Poznań będzie się już mogła cieszyć z systemu sztucznego oświetlenia na stadionie. Prace budowlane idą bowiem zgodnie z planem i już w maju mają być stawiane jupitery w „Ogródku”.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl