13 lokali miejskich do wynajęcia

20 grudnia rozpocznie się ostatnia tegoroczna aukcja najmu lokali użytkowych organizowana przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Tym razem można ubiegać się o 13 miejskich lokali.

Kolejna aukcja najmu rozpocznie się 20 grudnia o godzinie 12:00. Do wylicytowania będzie 13 lokali użytkowych. Lokale są mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 23 metry kwadratowe, a największy 152 metry kwadratowe.

Szeroka gama pozwala przedsiębiorcom dopasować lokal pod kątem prowadzonej działalności, jak i możliwości finansowych. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zadbał jak zawsze o atrakcyjne lokalizacje – informuje Łukasz Kubiak z ZKZL-u.

Ciekawostką będzie lokal mieszczący się na Dworcu Autobusowym Poznań Główny. Nie brakuje też lokali w okolicach Starego Rynku jak ul. Półwiejska czy ul. Ślusarska. Wylicytować można również przestrzenie znajdujące się na ul. Opolskiej, ul. Nadolnik czy ul. Berwińskiego czyli miejscach oddalonych od ścisłego centrum Poznania.

Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest wcześniejsza konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 19 grudnia 2022 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin aukcji znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej. Warto dodać, że lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl