Zwiedzanie stolicy Wielkopolski po poznańsku. Oszczędnie i z atrakcjami.

Dzięki Poznańskiej Karcie Turystycznej można zwiedzać atrakcje stolicy Wielkopolski oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Jest to najtańszy i najlepszy sposób na to, aby poznać uroki Poznania i jego okolic. Karta oferuje zniżki na rozrywki związane z kulturą, rekreacją czy gastronomią.

Karta została wydana przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną pozwala na bezpłatne wejście do m.in. Muzeum Etnograficznego, Muzeum Archidiecezjalnego, Muzeum Powstania Wielkopolskiego czy Muzeum Armii Poznań. Co więcej, jej posiadacze mają możliwość otrzymania atrakcyjnych zniżek na zwiedzanie Fortu III czy Bramy Poznania ICHOT. Są także zniżki na atrakcje sportowe oraz kulinarne.

Nowa Poznańska Karta Turystyczna pojawiła się już w sprzedaży. Można ją kupić we wszystkich punktach informacji turystycznej, tj. na Starym Rynku, na Ławicy, a także na dworcu PKP. Można ją nabyć również na Termach Maltańskich i w hotelach włączających się w akcje PLOT-u, m.in. w hotelu Mercure. Jej cena jest uzależniona od kilku czynników, a najtańszą jej wersję można kupić już za 30 zł. To już 7. edycja karty

(ra)

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl