Znany youtuber Gural poszukiwany przez policję

21-letni youtuber Grzegorz G. „Gural” nie stawił się na wezwanie prokuratury i jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna w internecie wulgarnie nakłaniał do rozbierania się przed kamerą i proponował nastoletnim dziewczynkom seks za pieniądze. 

Youtuber jest poszukiwany bo nie stawił się na wezwanie do prokuratury na przesłuchanie. Z taką prośbą zwróciła się do poznańskich śledczych, prokuratura w Ostródzie. Chciała ona „Guralowi” postawić zarzuty i właśnie w ramach pomocy prawnej, poprosiła prokuraturę z Poznania o przesłuchanie Grzegorza G.

Jak powiedział dla radiopoznan.fm rzecznik poznańskiej Prokuratury Okręgowej, prokurator Michał Smętkowski –  Jak ustaliła policja, nie przebywa on w swoim miejscu zamieszkania tak, że jest w tej chwili poszukiwany. Był wzywany, jak również podjęliśmy próbę doręczenia wezwania przez funkcjonariuszy policji. 

Przypomnijmy, że o Grzegorzu G. zrobiło się głośno w marcu tego roku. Sprawę nagłośnił serwis wykop.pl a chodziło o nagrania „Gurala”, który na filmikach wulgarnie i agresywnie odzywał się do innych osób, zaś nastoletnim dziewczynkom proponował m.in. seks za pieniądze.

Mężczyzna do tej pory usłyszał w poznańskiej prokuraturze zarzut nawoływania do nienawiści. Prokuratura w Ostródzie prowadzi śledztwo w sprawie zachowania Gurala wobec nastolatek. Grzegorz G. w swoich filmach namawia nieletnie dziewczynki m. in. do pokazywania przed internetową kamerką nagich piersi i pośladków. 12-letniej dziewczynce proponował rozebranie się przed kamerką, zaś 13-latce oferował seks za 2000 zł.

 

kontakt

 

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl