Zieloni zwyciężają. Warta Poznań – Olimpia Elbląg 1:0

Warta Poznań u siebie w „ogródku” pokonała Olimpie Elbląg 1:0. Mecz niestety nie należał do ciekawych.

Kibice w Ogródku nie musieli długo czekać na bramkę: w 3. minucie sytuację sam na sam wykorzystał Przemysław Kita.  Jak się okazało, było to ostatnie trafienie tego dnia. Gospodarze prezentowali się bardzo pewnie i skutecznie neutralizowali nieliczne ataki gości, ale sami nie byli w stanie skutecznie zagrozić bramce Olimpii. Sprawy nie ułatwiła im czerwona kartka, którą w drugiej połowie ukarany został Kita.

Warta Poznań z dorobkiem 51 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli II ligi. Prowadzi GKS 1962 Jastrzębie który ma 58 punktów. Trzecia jest ŁKS Łódź który ma 50 punktów i jeden mecz zaległy.