Zbigniew Czerwiński wierzy w wygraną. Nie obawia się wyborów

W niedzielę, 21.04., odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich w Poznaniu. Kandydat Zjednoczonej Prawicy, Zbigniew Czerwiński wydaje się być pewny siebie przed ostatecznym głosowaniem. Uważa, że odniesie zwycięstwo.

Wybory samorządowe w Poznaniu

Dzisiaj ostatni dzień kampanii wyborczej w Poznaniu. Każdy z kandydatów pracuje nad zdobyciem największej liczby głosów poznaniaków. W tej intensywnej rywalizacji każdy z nich stosuje jednak inną strategię.

– Liczę na zwycięstwo – deklaruje Zbigniew Czarnecki. – Utrzymuję bardzo dobrą relację z mieszkańcami miasta. Widzę pozytywny odbiór mojej kampanii. Ludzie zauważają, że osobiście się z nimi kontaktuję, witam i rozmawiam, a także słucham ich problemów. To właśnie ta bliskość i zaangażowanie sprawiają, że chcą oddać na mnie swój głos – uważa.

Kandydat PiS na prezydenta – Zbigniew Czerwiński (for. Łukasz Gdak)

Polityk PiS podkreślił również, że cieszy się z przebiegu tegorocznej kampanii wyborczej. Zauważył, że ludzie nie są wrogo nastawieni do żadnego z kandydatów. Pozwoliło to na utrzymanie przyjaznego dialogu. Natomiast odbiór jego osoby między pierwszą a drugą turą wyborów był zdecydowanie pozytywniejszy. Zapewnił również, że jeśli uda mu się zwyciężyć, przystąpi do wprowadzania zmian w mieście. Pierwszym z priorytetów będzie naprawa schodów na Kaponierze.

– Odbiór mojej osoby jest bardzo pozytywny. Spotykam się z wieloma mieszkańcami, którzy mówią mi, że w pierwszej turze wyborów nie oddali na mnie swojego głosu, ale teraz zamierzają to zrobić. To naprawdę mnie cieszy i daje mi dodatkową motywację do działania – dodał Czerwiński.

Czytaj także: Jacek Jaśkowiak nie czuje się pewny zwycięstwa. Do Poznania przyjechali prezydenci innych miast

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl