Zaginął 64-letni mężczyzna. Był na Rodzinnych Ogródkach Działkowych i nie wrócił do domu

W Poznaniu oraz całej Wielkopolsce rozpoczęła się akcja poszukiwawcza 64-letniego Jacka Lehmanna. Mężczyzna zaginął podczas wizyty na działce ROD Wichrowa i od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Jacek Lehmann ostatni raz kontaktował się z rodziną 5 października. Dzień później opuszczał działkę ROD Wichrowa w Poznaniu. Niestety, od tamtej pory nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Ta nagła cisza wywołała ogromne zaniepokojenie wśród jego rodziny i przyjaciół.

Zagrożenie dla zdrowia lub życia

Brak kontaktu z zaginionym Jackiem Lehmannem wywołuje poważne obawy o jego zdrowie i życie. Policja oraz rodzina proszą wszystkich o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Każda informacja może być kluczowa w ustaleniu jego losu.

Zaginiony Jacek Lehmann to mężczyzna w wieku 64 lat. Ma 165 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Jego charakterystycznymi cechami są niebieskie oczy, siwe włosy i okulary.

W dniu zaginięcia Jacek Lehmann ubrany był w szare spodnie dresowe, niebieskie tenisówki, zielony polar oraz czarną kamizelkę. Każda osoba, która mogła go widzieć lub posiada jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu, jest proszona o niezwłoczny kontakt.

Prośba o pomoc

Rodzina i policja apelują o pomoc w odnalezieniu zaginionego Jacka Lehmanna. Wszelkie informacje, nawet te wydawać się mogące błahe, mogą być nieocenione w poszukiwaniach. Jeśli masz informacje związane z zaginięciem, skontaktuj się z:

  • z Komisariatem Policji w Poznaniu – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 12 211
  • lub numerem alarmowym 112.

Czytaj też: Śmiertelne pobicie pod sklepem. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzuty

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl