Zabił córkę a potem popełnił samobójstwo. Napisał, że to przez finanse

Prokuratura bada śmierć dwóch osób w Ostrzeszowie. Śledczy znaleźli list pożegnalny mężczyzny, jego ciało i ciało jego córki.

W jednym z mieszkań w Ostrzeszowie znaleziono ciało 20-letniej kobiety i 44-letniego mężczyzny. Śledczy zaczęli oględziny miejsca, w którym ujawniono zwłoki oraz zabezpieczyli kilkadziesiąt śladów biologicznych do dalszych badań kryminalistycznych.

Prokuratorzy, tak opisują tę sprawę:
Ze wstępnych ustaleń, wynika, iż do zgonu pokrzywdzonej 20-letniej kobiety doszło wewnątrz budynku mieszkalnego, pomiędzy godziną 12.40 a godziną 14.00 w wyniku działania innej osoby, zaś zgon mężczyzn, którego zwłoki ujawniono w przyległym budynku gospodarczym, nastąpił bez udziału osób trzecich — relacjonuje prokurator Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler

Co istotne, śledczy w domu, w którym doszło do zbrodni, znaleźli odręcznie napisany przez mężczyznę list, w którym opisuje przyczyny swojej zbrodni i samobójstwa. Prokuratura ujawnia, że pisał tam o powodach finansowych, które doprowadziły go do ostateczności.

Śledczy prowadzą dalsze postępowania w tej sprawie.

Przypominamy, że w razie problemów zawsze, można poprosić o pomoc specjalistę. Wystarczy zadzwonić pod numer 116 111.

DÓŁ ART

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl