Z Poznania polecimy do Werony. Wizz Air z nową siatką połączeń

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dodanie czerech nowych połączeń do swojej oferty. Jednym z nich jest trasa z Poznania do Werony. Będziemy mogli skorzystać z niej już w styczniu.

Polecimy za mniej, niż 120 złotych

Oferta lotów z poznańskiej Ławicy coraz bardziej się powiększa i możemy latać już między innymi do Sztokholmu, Rzymu, Tel Awiwu, czy Krakowa. Od stycznia poznaniacy dotrą także do Werony, dzięki liniom lotniczym Wizz Air. Pierwszy lot zaplanowano na 14 stycznia, a bilet można kupić już za 119 złotych.

Kraina jedzenia, wina, a także ojczyzna Romea i Julii

Werona leży w północo-wschodnich Włoszech, nad rzeką Adygą, u podnóża Alp Weneckich. Nazywana ojczyzną Romea i Julii jest popularnym kierunkiem wakacyjnym. W końcu średnio co roku odwiedza ją średnio 1 100 000 turystów. Słynie między innymi z Baccanale del Gnoco (ziemniaczanych gnocchi), risotto, Baicoli (ciastek z cukrem), czy Zaleti (ciasta z mąki kukurydzianej z rodzynkami). W rejonie Wenecji Euganejskiej znajdują się szczepy winogron, dlatego restauracje oferują wyśmienite wina.

Skąd polecimy do Malagi?

Połączenie z Poznania do Werony to jednak nie jedyny kierunek, który dodał do swojej oferty Wizz Air. Do miasta Romea i Julii dotrzemy także z Gdańska. Ponadto z Krakowa i Gdańska, już 10 stycznia polecimy do Malagi. Warto przypomnieć, że z Poznania do Krakowa można dostać się samolotem Ryan Air w zaledwie godzinę.

Z radością ogłaszamy ekspansję naszej siatki połączeń z Polski dodając kolejne 4 trasy. Dzięki stałemu rozwojowi oraz zaangażowaniu w tworzenie jak najlepszych możliwości podróży pasażerom, juz dziś możemy poinformować o nowych trasach z Gdańska, Poznania i Krakowa. Z Gdańska i Poznania pasażerowie będą mieli możliwość polecieć do Warny, a z Gdańska i Krakowa do Malagi – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl