Materiał partnera

Z Poznania do USA na pokładach SAS przez Kopenhagę!

Od kwietnia tego roku Skandynawskie Linie Lotnicze SAS proponują pasażerom podróżującym z Poznania, wygodne opcje przelotów do USA. Komfortowa podróż z Poznania do Nowego Jorku i Chicago, z szybką przesiadką w Kopenhadze, zajmuje teraz znacznie mniej niż myślisz!

Rozkład lotów z Poznania (POZ) do Kopenhagi (CPH) w obowiązującym aktualnie sezonie Lato 2024, przygotowany został nie tylko z myślą o podróżnych udających się do Danii i Skandynawii, ale po raz pierwszy od wielu lat umożliwia jedne z najkrótszych opcji przesiadkowych w dalszej podróży do USA.

Podróżując na pokładach SAS z Poznania (POZ) do Nowego Jorku (JFK), całkowity czas podróży to w tej chwili zaledwie 10 godzin i 50 minut. Rejs SK1755 wylatujący z Poznania (POZ) o 12:50, przybywa do Kopenhagi (CPH) o 13:55, a już zaledwie 45 minut później o godz. 14:40 zaplanowany został odlot na nowojorskie lotnisko JFK, z rozkładowym lądowaniem o godz. 17:40 czasu lokalnego. Ceny biletów są równie atrakcyjne jak czas przelotu – za podróż w obie strony, w taryfie SAS Go Light zapłacimy ok. 2 300 PLN.

fot. materiały partnera

Drugim amerykańskim lotniskiem, na które dotrzemy szybko i wygodnie przez Kopenhagę (CPH) jest Chicago (ORD). Całkowity czas przelotu z Poznania na pokładach SAS to zaledwie 12 godzin i 5 minut. Wylatując z Poznania rejsem SK1755, po wygodnej przesiadce w Kopenhadze (CPH), wylądujemy w USA o godzinie 17:55 czasu lokalnego.

Dzięki optymalnemu rozkładowi lotów SAS z Poznania, pasażerowie mają możliwość kontynuowania szybkich i wygodnych lotów tranzytowych także do takich miast jak Oslo, Sztokholm, Bergen, Stavanger, Goeteborg czy Helsinki.

SAS to także jeden z liderów branży w zakresie zaawansowanych prac nad ograniczeniem emisji CO2 i redukcji wpływu na środowisko. Aktualny cel Skandynawskich Linii Lotniczych SAS to ograniczenie emisji CO2 o 25% już w roku 2025!

czytaj także: Z Poznania do… Odkryj 5 egzotycznych rajów, które musisz zobaczyć!

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl