Wygrany sparing Warty Poznań

Piłkarze Zielonych pokonali Dukagjini Klina z Kosowa 1:0. Jest to udane zakończenie zgrupowania w Turcji. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Wiktor Pleśnierowicz.

Walka do końca

Sparing z KF Dukagjini był ostatnim z meczów kontrolnych na zgrupowaniu w Turcji. Pierwsza połowa spotkania była zdecydowanie mniej emocjonująca i nie obfitowała w wiele groźnych sytuacji. Polskim zawodnikom udało się dobrze zorganizować w defensywie. Jeśli chodzi o sprzyjające okazje dla Zielonych, to dobrą sytuację miał Enis Destan, który jednak po dośrodkowaniu z prawej strony boiska nie trafił w bramkę.

Mecz rozkręcił się dopiero po przerwie. Piłkarze Warty Poznań przejęli inicjatywę, jednak jedyna bramka padła dopiero po upływie 90. minuty. Jej zdobywcą był Wiktor Pleśnierowicz.