Wiosenne Porządki 2023 – pomóż posprzątać Poznań

Jak co roku mieszkańcy Poznania będą mogli posprzątać swoje miasto. W dniach 21-23 kwietnia zostanie przeprowadzona zorganizowana akcja “Wiosenne Porządki 2023” Wydziału Gospodarki Komunalnej UMP. Zapisy trwają do 16 kwietnia.

Aby wziąć udział w dobrowolnym wydarzeniu, należy zebrać ekipę i wypełnić formularz (dostępny na stronie https://www.webankieta.pl/ankieta/778771/formularz-zgloszeniowy-akcja-wiosenne-porzadki.html). Dla grup, które zgłoszą swój udział do 16 kwietnia, przewidziane są pakiety z rękawiczkami oraz workami, dostępne w wyznaczonym terminie. Worki oraz rękawiczki zostaną zapewnione na podstawie wpisanych informacji w zgłoszeniu. Po sprzątnięciu wybranego terenu, organizatorzy zapewniają odbiór śmieci. 

Nie jest dostępna możliwość podstawienia kontenerów na śmieci w miejscu prowadzenia akcji. Ważne jest, aby przy wyborze miejsca składowania wypełnionych odpadami worków, wziąć pod uwagę, że do miejsca prowadzi dogodny dojazd, umożliwiający dotarcie do niego samochodem ciężarowym.

Hubert Niespodziany
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl