Wielka szansa dla osób z chorobami wzroku! Skorzystaj z bezpłatnego badania dna oka

W Poznaniu odbędzie się seminarium dla pacjentów z chorobami siatkówki oraz ich bliskich. Warto wziąć udział i dowiedzieć się więcej o swojej chorobie oraz skorzystać z bezpłatnego badania

W środę, 4 października w sali konferencyjnej Starostwa Poznańskiego przy ulicy Słowackiego 8 w Poznaniu o godzinie 11:00, odbędzie się seminarium dla pacjentów z chorobami siatkówki oraz ich bliskich.

Spotkanie jest częścią ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj wzrok”, której celem jest szeroka edukacja na temat chorób siatkówki, takich jak: zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD) i cukrzycowy obrzęk plamki (DME).

Na konferencji dowiesz się o:

  • nowoczesnym leczeniu chorób siatkówki
  • rehabilitacji wzroku, sprzęcie i pomocach rehabilitacyjnych dla niewidowych i słabowidzących
  • osiągnięciach współczesnej genetyki w diagnostyce i leczeniu IRD (dziedzicznych schorzeń siatkówki)

Od godziny 10.00 podczas seminarium jest możliwość ze skorzystania z bezpłatnego badania dna oka. Do tego celu wykorzystana zostanie analiza sztucznej inteligencji Illume. Badanie jest bezbolesne, bezkontaktowe i nie wymaga zakrapiania oczu. Każdy pacjent otrzyma mailowo swój wynik wraz z podsumowaniem.

Zgłoszenia udziału w seminarium oraz w badaniu dna oka prosimy wysłać na adres retinaamd@retinaamd.org.pl

Seminarium otrzymało Patronat Honorowy Starosty Poznańskiego, Jana Grabkowskiego.


Zobacz także: Po naszej interwencji Biblioteka Raczyńskich wyprowadzi się z Green Point’u? Zarządca ignoruje poważny problem

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl