Wibratory, lubrykanty i inne seks zabawki. Wszystko do kupienia na Rozkosz Festiwalu

Wibratory o różnych kolorach i kształtach, wykonane z różnych materiałów, jadalne lubrykanty o wielu smakach czy wyjątkowe ubrania, którymi można zaskoczyć partnera. Wystawcy na Rozkosz Festiwalu oferują gadżety i zabawki dla każdego ciała.

WARSZTATY I WYKŁADY

Festiwal Rozkosz to przede wszystkim ciekawe warsztaty, panele dyskusyjne i wykłady dotyczące pozytywnej seksualności. Swoją wiedzą dzielą się eksperci i seksuolodzy. Między innymi nauczyć się można, jak za pomocą liny krępować partnera, albo jak przyjemnie dotykać, a równocześnie robić to w taki sposób, aby komunikować swoje potrzeby.

GADŻETY I ZABAWKI

Oprócz samych zajęć Rozkosz oferuje również stoiska z różnymi seksualnymi gadżetami. Wystawcy nie tylko bez skrępowania wytłumaczą co, do czego służy, ale również podpowiedzą, które produkty sprawdzą się dla kogo najlepiej. Wybór jest duży, bo zakupić można między innymi seks zabawki, wyjątkowe ubrania czy akcesoria.

Bezpieczne, wszechstronne i przede wszystkim do użycia dla każdego, bez względu na identyfikacje. Skupiają się bardziej na tym, do czego są, niż dla kogo są. – wytłumaczyła pani Agata, wystawczyni na festiwalu.

SZEROKI WYBÓR

Stoiska oferują szeroki wybór różdżek, woreczków analnych, szklanych gadżetów, klasycznych wibratorów czy jadalnych i niejadalnych lubrykantów. Rozkosz festiwal trwa do jutra. Co prawda bilety na warsztaty zostały już wyprzedane. Stoiska z zabawkami i gadżetami są jednak dostępne dla wszystkich.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl