Wesprzyj poznańskie schronisko, otrzymaj kociambrowy kalendarz

Każdy kto w jakiś sposób wesprze poznańskie schronisko w podziękowaniu otrzymasz koci kalendarz. Jest on wypełniony przydatnymi poradami dotyczącymi opieki nad pupilem oraz pięknymi zdjęciami kociaków, które czekają na adopcję.

Koci kalendarz

– Kociambrowy kalendarz po raz pierwszy został wydany w ubiegłym roku. Akcja odniosła sukces. Większość czworonogów, które pokazały się  na łamach tej publikacji, szybko znalazły nowy dom – informują organizatorzy akcji.

fot. poznan.pl

„Kociambrowy kalendarz”, to nie tylko urocze zdjęcia kocich „modeli” ale także istotne informacje dotyczące opieki nad zwierzętami. Znajdują się w nim wskazówki dotyczące konieczności czipowania, sterylizacji oraz regularnych szczepieniach ochronnych.

W kalendarzu na nadchodzący rok znajdzie się również coś dla miłośników psów. Rysunki dzieci biorących udział w konkursie plastycznym pod tytułem „Ja i mój kejter”. Tu również znajdą się przydatne porady i wskazówki dla właścicieli czworonogów.

fot. poznan.pl

Osoby, które udzielą wsparcia poznańskiemu Schronisku dla Zwierząt, będą nagrodzone kalendarzami. Dary można przynosić bezpośrednio do schroniska w ustalonych godzinach otwarcia. Dodatkowo, kalendarze zostaną wręczone wszystkim, którzy zdecydują się na adopcję czworonoga.

Szczegółowe informacje, jak pomóc dla schroniska są dostępne [TUTAJ].

Czytaj także: Jeden kalendarz wiele wyznań. Wyjątkowa poznańska publikacja

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl