Ważna ulica w Poznaniu zamknięta na 8 godzin. Utrudnienia dla kierowców

Tymczasowe utrudnienia w ruchu na poznańskiej drodze. W czwartek ulica Reymonta zostanie zamknięta na 8 godzin z powodu prac drogowych. To ważny etap budowy, w którym układana będzie ostatnia warstwa masy bitumicznej.

Prace drogowe to częsty widok na ulicach miast, a Poznań nie jest pod tym względem wyjątkiem. Odcinek na ulicy Reymonta pomiędzy Wyspiańskiego a Chociszewskiego w kierunku ulicy Hetmańskiej w związku z przeprowadzanym remontem zostanie zamknięty w czwartek, 26 października na 8 godzin, od godz. 7 do godz. 15.

Według informacji od Zarządu Dróg Miejskich, w trakcie tych 8 godzin prac na całej szerokości remontowanej jezdni zostanie układana ostatnia warstwa masy bitumicznej.

Propozycje objazdu

Aby zminimalizować utrudnienia i pomóc kierowcom znaleźć odpowiednie trasy, władze miasta proponują objazdy. Jednym z nich jest trasa przez ulice Grunwaldzką i Grochowską. Inny objazd prowadzi przez ulicę Głogowską.

Zasadnicze prace remontowe na ulicy Reymonta zostaną zakończone w piątek. Prace wykończeniowe, takie jak regulacje, malowanie oznakowania oraz prace brukarskie, zostaną wznowione na początku listopada, po Uroczystości Wszystkich Świętych.

Czytaj też: Koparka uszkodziła gazociąg. Ewakuacja i blokada drogi

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl