Warta wyśmiała plotki o odejściu trenera Szulczka do Rakowa

Po wczorajszej, nieoczekiwanej deklaracji trenera Rakowa Częstochowa Marka Papszuna, który ogłosił, że po zakończeniu tego sezonu opuści zespół, będący obecnie liderem Ekstraklasy, ruszyła giełda nazwisk. Faworytem dziennikarzy do przejęcia schedy po Papszunie w trwających od wczoraj spekulacjach był szkoleniowiec Warty Dawid Szulczek. A dziś klub opublikował na Twitterze filmik z udziałem samego trenera, kpiąc z tych doniesień.

Szulczek zdystansował się od tych rewelacji, mówiąc, że teraz dla niego liczy się tylko piątkowy mecz z Legią, który Warta zagra u siebie, na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Dodał, że w następnym sezonie wybierze się do Częstochowy, ale po 3 punkty z Wartą.

Użytkownicy Twittera przyjęli z entuzjazmem tę reakcję Warty na spekulacje związane z tym, kto może być następcą Papszuna w Rakowie. Do filmiku odniósł się też dziennikarz Viaplay Szymon Ratajczak:

Jak widać, teraz trener Szulczek nie myśli o zmianie klubu, a Warta pod jego wodzą gra i punktuje wręcz nadspodziewanie dobrze.

Bartłomiej Najtkowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl