Jaśkowiak będzie „bił się” z Masternakiem

28 zawodników na ringu, w tym prezydent Poznania – Jacek Jaśkowiak, który zmierzy się z zawodowym bokserem, Mateuszem Masternakiem. Tak będzie wyglądać Gala Biznes Boxing Polska, która 12 maja odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Oprócz czysto sportowej rywalizacji, zawodnicy będą także walczyć o to, aby do swoich puszek na platformie siepomaga.pl (link do zbiórki http://SiePomaga.pl/POZ1205) uzbierać jak najwięcej pieniędzy, za które będzie można kupić sprzęt rehabilitacyjny dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej przy ul. Mogileńskiej w Poznaniu.

Naszym marzeniem jest to, aby za pieniądze uzyskane ze wszystkich zbiórek przy okazji Gali Boksu zakupić wspaniałą maszynę, jest to bieżnia antygrawitacyjna Alter-G. Bieżnia, która pomaga w sposób zaawansowany dojść do sprawności osobom po urazach oraz różnego typu zabiegach. Jest to jednak sprzęt bardzo drogi – jego cena to ok. 359 tysięcy złotych. Każdy z was może pomóc wpłacając pieniądze na zbiórkę na portalu SiePomaga.pl/POZ1205 – mówi Iwona Kasprzak, Prezes Fundacji In_Spire.

Podczas trwania gali prowadzone będą także licytacji wyjątkowych przedmiotów, których zysk zostanie przeznaczony na zakup bieżni Alter-G. Wśród cennych przedmiotów znajdą się m.in: czapka UFC podpisana przez Mateusza Gamrota, piłka podpisana przez Igę Świątek, koszulkę podpisaną przez Roberta Lewandowskiego i wiele innych ciekawych przedmiotów znanych sportowców.

Bilety na Galę można kupić na stronie tobilet.pl https://tobilet.pl/gala-biznes-boxing-poznan-12-05-2023-jacek-jaskowiak-vs-mateusz-masternak.html

Yevhenii Hnatiuk
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl