W wyjątkowym lokalu w sercu Jeżyc powstanie nowa restauracja

Do wylicytowania jest wyjątkowy budynek w samym centrum Jeżyc. Kiedyś funkcjonowała tam restauracja. W lokalu są dwie ogromne sale, a na parterze znajduje się bar. Po rozstrzygnięciu aukcji powstanie tam nowa restauracja.

Wyjątkowy budynek

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje kolejną propozycję dla przedsiębiorców. Już 1 czerwca do wylicytowania będzie wyjątkowy lokal w samym sercu Jeżyc. Mowa o posiadłości przy ulicy Dąbrowskiego 42. To zabytkowy budynek z dobrą kuchnią i przestronnymi pomieszczeniami o łącznej powierzchni ponad 700 metrów kwadratowych. Lokal przeznaczony jest do prowadzenia działalności gastronomicznej.

Nowa restauracja

Do tej pory działała tam restauracja Dąbrowskiego 42 oraz akademia organizująca warsztaty kulinarne. Teraz biznes jest jednak zamknięty, a ZKZL szuka nowego najemcy. Do jego dyspozycji będzie między innymi ogródek oraz parking dla gości znajdujący się na tyłach restauracji. W budynku zaaranżowane są również dwie sale restauracyjne o powierzchni 130 metrów kwadratowych każda. Co więcej, na parterze znajduje się bar.

Aukcja

Aukcja lokalu położonego przy Dąbrowskiego 42 odbędzie się 1 czerwca o godzinie 12:00. Licytować będzie można online za pośrednictwem strony internetowej [TUTAJ]. Aby wziąć udział, należy zarejestrować się na stronie oraz wpłacić wadium do 31 maja.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl