W tym centrum handlowym będzie można jeździć na wrotkach

„Wrotkarnia pod ażurowym niebem” to kolejna edycja letniej atrakcji centrum handlowego Avenida.

Od 1 do 31 lipca Avenida Poznań ponownie rusza „Wrotkarnia pod ażurowym niebem”. Organizatorzy umożliwiają bezpłatne wypożyczenie kasków, wrotek i ochraniaczy. Początkujący skorzystają z darmowych porad animatorów oraz w grach i zabawach dostosowanych do poziomu jeżdżących. Będą więc przejady pod tyczka, drużynowe zawody slalomu między pachołkami czy grupowy berek.

– Wakacje to czas odpoczynku i aktywności fizycznej, dlatego Avenida Poznań ponownie umożliwia ciekawą formę spędzenia wolnego czasu. Pokazujemy, że nasze Centrum jest miejscem, w którym można zarówno zrobić zakupy jak i cieszyć się rozrywką w przyjaznej atmosferze – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Centrum Handlowego Avenida Poznań.

fot. źródło GH Avenida/ materiały prasowe partnera

Bezpłatna strefa do jazdy na wrotkach znajduje się w Avenidzie Poznań na poziomie +1 przy salonie H&M. Działa od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-18:00. Z kolei „Letnia szkółka wrotkarska”, która da podstawy wszystkim chcącym opanować tę technikę jazdy, organizowana będzie od poniedziałku do piątku w godz.12:00-13:00. Zgłoszenia do szkółki można wysyłać pod adres mailowy: biuro@kolowrotki.com.pl. Liczba miejsc ograniczona.

czytaj także: Świat kosmosu na MTP

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl