W stawie znaleziono ciało 65-letniego mężczyzny

Rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny 29 grudnia. Dzień później policjanci, przeszukując teren, gdzie był widziany po raz ostatni, znaleźli jego ciało. Wciąż nie wiadomo jak doszło do śmierci 65-latka. Sprawę bada prokuratura.

ZNIKNĄŁ

Do zdarzenia doszło w Józefowie w gminie Opatówek. Policja poszukiwała zaginionego 65-latka. Według zeznań rodziny, mężczyzna zniknął dzień po wigilii, 25 grudnia. Miał on wyjść ze swojego mieszkania w miejscowości Marchwacz w gminie Szczytniki i od tamtej pory nie kontaktować się z członkami rodziny.

ZNALEZIONO CIAŁO

Jak udało się ustalić, ostatni raz widziano go właśnie w Józefowie na stacji benzynowej. Mundurowi, przeszukując wczoraj okolicę, znaleźli ciało mężczyzny w pobliskim stawie. Policjantom udało się potwierdzić, że były to zwłoki poszukiwanego 65-latka. Teraz sprawą zajmuje się prokuratura.

W dniu wczorajszym wpłynęło zgłoszenie dotyczące zaginięcia 65-letniego mężczyzny. Dziś w miejscowości Józefów w trakcie poszukiwań zaginionego, policjanci Wydziału Kryminalnego odnaleźli w stawie zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają czynności w związku ze zdarzeniem. – przekazała portalowi kalisz.info Anna Jaworka-Wojnicz z KMP w Kaliszu.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl