W Poznaniu ruszył pierwszy bezobsługowy, całodobowy market

To pierwszy tego typ sklep w Polsce. Będzie otwarty przez 7 dni w tygodniu nawet w niedziele wolne od handlu a to dlatego, że nie będzie w nim sprzedawców. Jego właścicielem jest spółka Bio Market Polska, kontrolowana przez Mateusza Świtalskiego, syna – jednego z najbogatszych Polaków- Mariusza Świtalskiego. 

Aby jednak zrobić zakupy w sklepie samoobsługowym przez całą dobę, trzeba najpierw wyrobić sobie kartę wstępu. Po otrzymaniu specjalnej karty, którą należy przyłożyć do czytnika klient może wejść do sklepu i zrobić w nim zakupy.

Płatności za zakupy odbywać się będą bezgotówkowo. Klient zapłacić można jedynie kartą Visa, MasterCard, Apple Pay lub Google Pay – w terminalu płatniczym.

Poznański sklep Bio Family jest pierwszym supermarketem działającym w ten sposób. Bio Market zapowiada, że po fazie testów usługi Open 24/7 zostanie wprowadzona w pozostałych supermarketach Bio Family w całej Polsce. Sieć Bio Family ma obecnie placówki w Poznaniu (dwie), Swarzędzu i Wrocławiu.

W ofercie supermarketów Bio Family dostępnych jest ok. 6 tys. ekologicznych produktów mających europejski certyfikat żywności ekologicznej oraz europejskie certyfikaty ekologicznych kosmetyków i środków czystości. Bezobsługowy sklep Bio Family będzie czynny całą dobę 365 dni w roku, niezależnie od świąt czy niedziel objętych zakazem handlu (ponieważ klienci nie są obsługiwani przez pracowników).

 

kontakt

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl