W czerwcu startują koncerty NaFalach. Jest pełna lista wykonawców

NaFalach to cykl koncertów, które odbywają się na poznańskiej Malcie i w Strzeszynku. W tym roku zaproszono 6 polskich wokalistów i zespołów. Pierwszy koncert już 14 czerwca o godzinie 20:00. Wydarzenie jest darmowe.

Start 14 czerwca

Po raz kolejny w letnie wieczory będzie okazja aby posłuchać polskich gwiazd sceny muzycznej. 14 czerwca rozpoczyna się cykl koncertów NaFalach, na które poznaniacy chętnie uczęszczają. Podczas pierwszego muzycznego wieczoru, w tej edycji, wystąpią Natalia Przybysz i Igor Walaszek – Igo. Artyści zagrają na Malcie, na Polanie Harcerza.

Na drugiej scenie

W tym roku koncerty odbędą się również na Strzeszynku. 12 lipca nad jeziorem zagra zespół Mitch&Mitch. Muzycy występowali na scenie również ze Zbigniewem Wodeckim. Następnego dnia, w sobotę 13 lipca na scenie zagra zespół Mikromusic, znany z takich hitów jak „Takiego chłopaka” czy „Tak mi się nie chce”.

W sierpniowy wieczór, 16 sierpnia, na strzeszyńskiej scenie zobaczymy Margaret, która w tym roku wydała album „Siniaki i cekiny”. Natomiast 17 sierpnia wystąpi Organek, który m.in. współtworzył hymny Męskiego Grania.

Czytaj także: Muzyczna podróż m.in. do Korei i na Daleki i Bliski Wschód. W czerwcu rusza Ethno Port | wpoznaniu.pl

źródło: Na Falach

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl