Udało się skompletować komisję. Egzamin gimnazjalny w Poznaniu się odbędzie

We wszystkich poznańskich szkołach odbędą się egzaminy gimnazjalne. Kompletowanie komisji trwało do ostatniej chwili. 

O tym fakcie na swoim profilu facebookowym poinformował prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak  kompletowanie składów komisji egzaminacyjnych trwało do ostatniej chwili, ale udało się! Pomimo strajku, we wszystkich poznańskich szkołach zaplanowane na dzisiaj egzaminy gimnazjalne z nauk humanistycznych odbędą się. Dziękuję dyrektorom placówek oraz wszystkim osobom zaangażowanym w ich organizację! Za wszystkich uczniów, którzy przystąpią do egzaminów dziś i w kolejnych dniach trzymam kciuki i życzę jak najlepszych wyników!

Jeszcze we wtorkowe popołudnie kilka szkół miało problemy ze skompletowaniem komisji, ale dyrektorzy robili wszystko, żeby sprawdziany doszły do skutku.

W tym roku egzaminy gimnazjalne przypadają na dni: 10, 11 i 12 kwietnia. W środę uczniowie zmierzą się z częścią humanistyczną, w czwartek przed gimnazjalistami część matematyczno-przyrodnicza natomiast w piątek na uczniów gimnazjów czeka egzamin z języka obcego. Rozpocznie się on o godz. 9:00 na poziomie podstawowym, zaś o godz. 11:00 na poziomie rozszerzonym.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl