Uczeń pobił nauczycielkę fletem

O zdarzeniu poinformował redakcję jeden z Czytelników. Do zdarzenia miało dojść w Szkole Podstawowej nr. 23 na poznańskich Jeżycach. Uczeń uderzył nauczycielkę fletem.

– Szkoła we własnym zakresie będzie rozwiązywała swoje problemy – poinformowano nas we wtorek w sekretariacie szkoły przy ul. Norwida w Poznaniu. Nie potwierdzono, ani nie zaprzeczono informacji. Mimo to, jak się dowiedzieliśmy do szkoły wysłany został z kuratorium wizytator, który jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy potwierdził doniesienia o zajściu. Oficjalny komunikat w tej sprawie Wielkopolski Kurator Oświaty wydać ma niebawem.

Tymczasem fakt uderzenia nauczycielki potwierdza policja.

– Wczoraj policjanci z Jeżyc otrzymali informację o incydencie, do którego miało dojść na terenie jednej ze szkół muzycznych na ich terenie. Tam podczas zajęć nauczycielka została uderzona fletem przez jednego z uczniów. Została również przez niego kopnięta. Cała ta sytuacja została zgłoszona policjantom. Policjanci przyjechali na miejsce. Z tego zdarzenia została sporządzona notatka, która zostanie przekazana do sądu rodzinnego i to sąd będzie decydował, co w tej sprawie dalej będzie się działo – poinformował w środę wieczorem nadkomisarz Maciej Święciechowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu.

Czytaj też: To ja Leclerc. Zamykam się

Marek Jerzak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl