Trwają poszukiwania zaginionej Natalii z Gortatowa. Widziałeś ją? Daj znać!

W ostatnich dniach social media obiegła informacja o poszukiwaniach zaginionej Natalii Panochy-Raczkiewicz z Gortatowa. Ostatnio widziana była w piątek, 14 czerwca o godz. 18.30, gdy rozmawiała ze swoją siostrą przez komunikator. Co wiadomo o zaginionej i jak można pomóc?

Natalia Panocha-Raczkiewicz ma 39 lat i mieszka w Gortatowie k. Swarzędza. Od soboty, 15.06 poszukują jej bliscy. Na facebookowej stronie Gdziekolwiek jesteś czytamy:

– Po raz ostatni widziana była przez swoją siostrę poprzez wideo rozmowę na aplikacji WhatsApp około godziny 18.30, zaginiona była w swoim samochodzie ale nie powiedziała gdzie jedzie. Ostatni kontakt miał miejsce około północy dnia 14 czerwca 2024 roku , kiedy siostry wymieniły się wiadomościami. Natalia najprawdopodobniej wróciła do swojego domu w Gortatowie w późnych godzinach wieczornych ponieważ reszta domowników już spała potwierdza to fakt, iż jej auto rano stało zaparkowane w garażu jej domu. Natalia od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi a jej telefon pozostaje nieaktywny. Nigdy wcześniej podobna sytuacja nie miała miejsca, zaginiona przez motywy zawodowe oraz rodzinne (ma 10 letniego synka) Nigdy nie wyłączała telefonu – czytamy na profilu (pisownia oryginalna – przyp. red.).

Jak zaznaczają administratorzy Gdziekolwiek jesteś, istnieje realne zagrożenie życia i zdrowia zaginionej.

Rysopis

Poniżej zamieszczamy rysopis, który znajduje się na Facebooku:

  • Wzrost: około 172 cm
  • Włosy: długie, proste, ciemny blond
  • Oczy: niebieskie
  • Średniej budowy ciała
  • Na prawym przedramieniu duży tatuaż jej psa rasy Shar Pei
  • Blizna pooperacyjna po cesarskim cięciu

Widziałeś ją? Daj znać!

Wielkopolska policja zaznacza, że prowadzi intensywne poszukiwania. Niestety, jak dotąd kobieta nie została odnaleziona.

Osoby, które widziały zaginioną lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat proszone są o kontakt z najbliższą Komendą Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Więcej zdjęć zaginionej można zobaczyć na Facebooku Gdziekolwiek jesteś.

Czytaj także: Ruszyła policyjna infolinia Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych

Marta Maj
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl