Tłumy kociarzy przed Palmiarnią Poznańską. Wyjątkowe wydarzenie

Przed Palmiarnią Poznańską ustawiają się dzisiaj ogromne kolejki. Odbywa się Pokaz Kotów Rasowych. To między innymi duża dawka wiedzy o opiece nad zwierzętami i sprawdzonych hodowlach.

Tłumy

W Parku Wilsona zebrało się dziś mnóstwo ludzi. Wszyscy czekają w kolejce do Palmiarni Poznańskiej, gdzie odbywa się dzisiaj Pokaz Kotów Rasowych. Zwiedzający mają okazję zobaczyć koty kilku ras i przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na ich temat. Dużo dowiedzą się również właściciele pupili. Eksperci podzielą się poradami dotyczącymi opieki i pielęgnacji.

Ważny temat

Co więcej, posłuchać można dyskusji dotyczącej zakupu kotów ze sprawdzonych hodowli. Potencjalni nabywcy dowiedzą się, jak sprawdzić, czy kot pochodzi z legalnej hodowli, która dobrze traktuje zwierzęta.

Eksperci

Współorganizatorem wystawy jest Poznański Klub Kotów Rasowych „AmoFeles”. Powstał on w grudniu 2021 roku i zrzesza doświadczonych hodowców, miłośników kotów, pasjonatów wystaw i ludzi z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu klubu felinologicznego. Klub działa pod patronatem Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia (FPL) zrzeszonej w międzynarodowej organizacji Fédération Internationale Feline(FIFE), należącej do World Cat Congress(WCC).

Pokaz odbywa się dzisiaj do godziny 16:00. Aby wejść, trzeba kupić bilet. W cenie normalnej kosztuje on 16 złotych, a z ulgą 12 złotych.

Czytaj także: Wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego gościła w Poznaniu. Mówiła o tym, jak wygrywać

Źródło: Palmiarnia Poznańska

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl