Targi ślubne to już przeszłość? W Poznaniu odbędą się targi rozwodowe

Targi Rozwodowe po raz pierwszy odbędą się w Poznaniu. „Założeniem targów jest pomoc osobom przechodzącym przez to bolesne czy wręcz traumatyczne przeżycie” – informują organizatorzy.

Pierwsza polska edycja „Targów Rozwodowych” odbędzie się 12 listopada w hotelu Mercure Poznań Centrum. „Założeniem targów jest pomoc osobom przechodzącym przez to bolesne czy wręcz traumatyczne przeżycie, aby w możliwie łagodny, jak najmniej stresujący, sposób odnalazły się w nowej sytuacji. Niestety nikt nie nauczył nas, jak przejść przez ten trudny czas” – przekonują organizatorzy.

Targi rozwodowe w Poznaniu

Podczas targów swoją ofertę zaprezentują specjaliści tacy, jak m.in.: adwokaci, notariusze, mediatorzy, psychologowie, psychiatrzy, dietetycy czy agencje detektywistyczne.

„Przez cały czas trwania Targów Rozwodowych będą odbywać się prelekcje, panele dyskusyjne, prezentacje. Wspierać odwiedzających będą goście specjalni. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują pomocy i wsparcia w tym trudnym momencie życia” – dodano.

Organizatorem Targów Rozwodowych jest Event Management. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zobacz też: Trzymał zwierzęta w okrutnych warunkach

Hubert Ossowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl