Międzynarodowe Targi Poznańskie

Polskie i zagraniczne nieruchomości już w ten weekend na MTP

Już w najbliższy weekend 16 i 17 marca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w hali nr 3, odbędzie się pierwsza w tym roku, wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów.

W Targach Mieszkań i Domów weźmie udział łącznie blisko 120 wystawców z Polski i zagranicy. To wyjątkowa okazja, by sprawdzić oferty deweloperów, doradców kredytowych, agentów nieruchomości i projektantów wnętrz.

Wiosennej edycji Targów będą towarzyszyć po raz pierwszy Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE. To z kolei propozycja dla tych, którzy myślą o inwestowaniu w nieruchomości, zarówno te na terenie Polski, jak i zlokalizowane poza granicami kraju, a będzie z czego wybierać. W wydarzeniu wezmą udział firmy, które zaprezentują nieruchomości m.in. z Hiszpanii, Cypru, Grecji, Turcji, Włoch, Bułgarii, Gruzji, Szwajcarii, Austrii czy Belgii. Nie zabraknie też propozycji z bardziej egzotycznych zakątków świata jak Dubaj czy Dominikana.

Targi Mieszkań i Domów
Targi Mieszkań i Domów / materiały partnera

Tradycyjnie na targach organizowanych przez spółkę Nowy Adres nie zabraknie okazji do zdobycia konkretnej wiedzy. Do dyspozycji zwiedzających będą aż 3 strefy seminaryjne: Strefa Zakupu, Strefa Finansów i Strefa Inwestycji. W pierwszej z nich eksperci podpowiedzą jak bezpiecznie kupić mieszkanie, jak je wykończyć i wyposażyć. W Strefie Finansów przedstawiciele instytucji finansowych doradzą, jak najkorzystniej sfinansować planowane zakupy, a także przyjrzą się bliżej zapowiadanemu rządowemu programowi wsparcia kredytobiorców. Strefa Inwestycji to z kolei propozycja dla wszystkich tych, którzy myślą o tym, aby zacząć inwestować w polskie i zagraniczne nieruchomości i na nich zarabiać. W sobotę 16 marca gościem Strefy Inwestycji będzie znany i lubiany wszystkim inwestorom Maciej Mindak, który podpowie „Jak zdobyć nieruchomość za darmo”

Targi Mieszkań i Domów
Targi Mieszkań i Domów / materiały partnera

W Strefie Wirtualnych Spacerów 3D Estate, dzięki interaktywnym Smart Makietom 3D, będzie można wirtualnie, na dotykowym ekranie, odwiedzić inwestycje okolicznych deweloperów oraz obejrzeć wykończone i wyposażone mieszkania, znajdujące się obecnie w sprzedaży.

Wstęp na targi kosztuje 10 zł, ale po rejestracji jest bezpłatny!

Zakup biletu upoważnia do wejścia na Targi Mieszkań i Domów oraz Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE.

Szczegóły, program targowych atrakcji oraz bilety:

https://poznan.targimieszkan.pl/pl

https://targiinwestycyjne.pl/pl

Targi Mieszkań i Domów
16-17 marca 2024 r.
sobota 10:00–17:00, niedziela 10:00–16:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3
Wejście od ul. Głogowskiej – Hol Wschodni

Czytaj także: Port lotniczy Ławica będzie nie do poznania. Co się zmieni? Nie trzeba będzie wyciągać płynów

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl