Tańczą, a muzyki nie słychać. Cicha impreza już w ten weekend

Od pewnego czasu na placu Wolności, w piątki i soboty odbywają się imprezy. Chociaż osób jest dużo i wszyscy tańczą, w centrum miasta nadal jest dość cicho. Mowa o Silent Disco, czyli cichych imprezach. Uczestnicy zakładają słuchawki i tańczą do muzyki. Najbliższe imprezy odbędą się 31 maja i 1 czerwca.

Jak to możliwe, że na Placu Wolności, w weekendowe wieczory wszyscy się bawią, a mimo tego nie słychać głośnej muzyki? Jest to możliwe za sprawą cichych imprez „Silent na Wolności”, które przez całe lato będą odbywały się w Poznaniu. Każdy z uczestników otrzymuje bezprzewodowe słuchawki, na których są przynajmniej trzy kanały z muzyką. Można również regulować jej głośność. Tak więc każdy z uczestników sam decyduje do jakiej muzyki zatańczy wieczorem. Najbliższe Silent Disco na Placu Wolności odbędzie się w piątek 31 maja i w sobotę 1 czerwca. Starto o godz. 22.

Bilety wstępu można zakupić online w cenie 12 zł. Aby wypożyczyć słuchawki należy mieć przy sobie dokument ze zdjęciem. Może to być np. legitymacja studencka lub prawo jazdy. Istnieje również opcja aby wpłacić 200 zł pod zastaw słuchawek. Jak informują na profilu wydarzenia organizatorzy, „Silent na Wolności” to przyjaźń, radość i tańce.

fot. Łukasz Gdak

Czytaj także: Strzelanie do uchodźców lepsze niż drag queen w TVP3. To poglądy kandydata prawicy | wpoznaniu.pl

źródło: SILENT NA WOLNOŚCI

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl