Takiego turnieju piłkarskiego jeszcze nie było. Urzędnicy, żużlowcy i kibice zagrają dla WOŚP

Już pod koniec stycznia odbędzie się kolejny, 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Poznaniu z tej okazji odbędzie się wiele wydarzeń. Jednym z nich będzie charytatywny turniej piłkarski w wyjątkowej odsłonie.

PRZEDSTAWICIELE MIASTA

Działacze i kibice klubu żużlowego PSŻ Poznań, poznańscy urzędnicy i przedstawiciele Miasta Poznań, a także sztab WOŚP zagrają w jedynym w swoim rodzaju turnieju piłkarskim. Odbędzie się on 29 stycznia na hali AWF przy Drodze Dębińskiej w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

SZCZYTNY CEL

Wydarzeniu towarzyszyć będzie hasło “POZnań wygra z sepsą”, co nawiązuje do tegorocznego celu, na który zbiera WOŚP. Co ciekawe, mecze sędziować będzie między innymi prezes PSŻ Poznań Jakub Kozaczyk. Oprócz ekipy z Poznania na turnieju wystąpi również reprezentacja zespołu Polonii Bydgoszcz.

AUKCJE I PUSZKI WOŚP

Łącznie zmierzy się ze sobą aż 8 drużyn. Podczas rozgrywek odbywać się będzie wiele licytacji gadżetów ufundowanych przez przyjaciół i działaczy poznańskiego żużlu. Na trybunach pojawią się wolontariusze WOŚP, którzy będą zbierać pieniądze do charakterystycznych puszek. Wstęp jest wolny dla każdego mieszkańca.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl