Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na - kontakt@wpoznaniu.pl

Kategoria: Tomasz Wierzbicki

Mieszkańcy mają dość czekania. Na Starołęce znów rozmawiali o tunelu pod torami

To jedno z najbardziej problematycznych miejsc komunikacyjnych w Poznaniu. Na przejeździe kolejowym na Starołęce rogatki zamykają się nawet kilka razy w ciągu godziny, powodując gigantyczne korki. Podczas sobotniego spotkania z cyklu „Na Fyrtlu” mieszkańcy usłyszeli najnowsze informacje o planowanej budowie tunelu pod torami. Na przejeździe kolejowym na Starołęce ponownie rozmawiano o inwestycji, na którą mieszkańcy […]

30 maja 2026