Lech Poznań żegna trzech wypożyczonych piłkarzy. Ouma, Ismaheel i Andreev odchodzą z Kolejorza
Lech Poznań poinformował o zakończeniu wypożyczeń trzech zawodników, którzy reprezentowali klub w mistrzowskim sezonie 2025/2026. Timothy Ouma, Taofeek Ismaheel oraz Plamen Andreev nie wznowią treningów z zespołem i wracają do swoich macierzystych klubów po zakończeniu umów czasowych.
22 czerwca 2026











