Szukają osoby która zakopała psa żywcem

Policjanci cały czas poszukują osoby, która zakopała psa żywcem. Do zdarzenia doszło kilka miesięcy temu na poznańskim Franowie. Stróże prawa mają już wstępny rysopis osoby, która może odpowiadać ze ten bestialski czyn.

15 lipca br. przypadkowy przechodzień który spacerowała na terenach zielonych przy ul. Franowo w Poznaniu, zauważyła zakopanego w ziemi psa. Na miejsce została wezwana policja i weterynarz. Zwierzę udało wydobyć się z ziemi niestety, ze względu na obrażenia musiało zostać uśpione,.

Jak wynika ze zgromadzonego przez śledczych materiału związek z tą sprawą może mieć młoda kobieta w wieku około 18 lat, 160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała i długich, prostych blond włosach z grzywką na czole. Kobieta kilka dni wcześniej widziana była w tym rejonie trzymając psa na smyczy – informuje Marta Mróz z poznańskiej policji.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w identyfikacji poszukiwanej osoby lub mają jakiekolwiek informacje na ten temat proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem tel. 47 77 123 26 lub 47 77 123 11/12.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl