Student za staż w urzędzie otrzyma kilka tysięcy złotych

Program Staży Studenckich, organizowany przez Urząd Miasta Poznania, będzie działał od kwietnia do lipca. Na studentów czeka aż 90 miejsc w urzędach.

Program Staży Studenckich skierowany jest do studentek i studentów I, II stopnia- dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych. Za 4-miesięczny staż każdy student otrzyma wynagrodzenie w wysokości 6 672 zł brutto (za cały okres stażu). Urząd gwarantuje miejsce dla 90 osób, a aplikować można do maksymalnie 5 miejsc. Aplikować można do 18 lutego, a rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w lutym i marcu.

Program Staży Studenckich działa od 2003 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem. Do tej pory ze staży skorzystało około 5 tysięcy studentek i studentów. Co ciekawe, po odbyciu stażu aż 1000 osób znalazło zatrudnienie w urzędzie.

W kwestii szczegółowych informacji można kontaktować się pod numerem tel. (61) 878 55 10 od poniedziałku do piątku. Informację znajdują się również na stornie Staż | Staże | Poznan.pl (www.poznan.pl)

źródło –Wiosenne staże w urzędzie – Aktualności | Info | Poznan.pl (www.poznan.pl)

czytaj także – Akademiki przy ul. Dożynkowej. Uczelnia nie sprzeda dwóch kolejnych budynków

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl