Kraj

Stanowski jak TVP z niemiecką koszulką dla Tuska

Sporo komentarzy wywołało zachowanie dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego i dziennikarza radiowego (m.in. z programem w mediach publicznych) Macieja Mazurka. W programie o piłce nożnej przekazali Donaldowi Tuskowi koszulkę reprezentacji Niemiec, mówiąc, że to jego ukochana drużyna narodowa. Tuska z Niemcami od miesięcy intensywnie łączy propaganda Prawa i Sprawiedliwości w TVP.

TVP, JAKO STAN UMYSŁU

Krzysztof Stanowski i Maciej Mazurek symbolicznie przekazują prezenty znanym osobom w swoim programie na Kanale Sportowym. Dla Donalda Tuska przygotowali….koszulkę reprezentacji Niemiec, mówiąc, że to jego ukochana drużyna narodowa.

Używanie kalek propagandy PiSu w programie o piłce nożnej wywołało falę komentarzy, internauci pytali, czy takie żarty podsyła Dworczyk w mailach, pisano, że dzisiaj w Polsce sprzedaje się więcej dziennikarzy niż gazet, dodawano też, że koledzy z PiSu muszą być dumni i pytani, czy spółki skarbu państwa odwdzięczą się za działanie na korzyść partii.

STANOWSKI I KACZYŃSKI

Stanowski już wcześniej wypowiadał się w sposób przychylny dla PiS a szczególnie Jarosława Kaczyńskiego. Próbował go bronić po tekście Kaczyńskiego o „dawaniu w szyję” przez młode kobiety.

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl