SPP przy Politechnice Poznańskiej. Mieszkańcy mogą kupować identyfikatory

Mieszkańcy obowiązującej od jesieni Strefy Płatnego Parkowania w rejonie Politechniki Poznańskiej mogą już kupować promocyjne identyfikatory.

Strefa Płatnego Parkowania poszerzy się o obszar pomiędzy ulicami Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Królowej Jadwigi oraz rzekami Wartą i Cybiną. Mieszkańcy tej części Poznania już teraz mogą kupować identyfikatory parkingowe, uprawniające do postoju w „Strefie”. Cena takiego identyfikatora to 30 złotych miesięcznie. Natomiast mieszkańcy ulic, które włączone zostaną w obszar SPP mogą skorzystać z promocji. Przy zakupie identyfikatora na 12 miesięcy zapłacą za niego 120 zł. Promocyjna oferta będzie obowiązywać do 30 kwietnia 2023 roku.

Identyfikator można kupić w punkcie obsługi klienta Strefy Płatnego Parkowania przy ul. Pułaskiego 9 oraz przez internet. Szczegółowe informacje na temat procedury zakupu i wymaganych dokumentów znajdują się tutaj (zakup stacjonarny)tutaj (zakup online).

Należy przy tym pamiętać, że identyfikator parkingowy kupiony przez internet zacznie obowiązywać po upływie 14 dni od daty zakupu – przypomina ZDM. 

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl