Sporo atrakcji podczas ferii w Poznańskich Ośrodkach Sportu i Rekreacji

Nauka pływania na deskach SUP i na kajakach pod dachem, gry i zabawy oraz promocje dla tych, którzy chcą spędzić aktywnie ferie. Atrakcje na wszystkich chętnych czekają przede wszystkim na pływalniach, ale nie tylko.

Zajęcia ruchowe na pływalniach

Na naukę pływania na deskach SUP zaprasza Pływalnia Miejska Atlantis. Zajęcia odbywają się na dużym basenie i skierowane są do dzieci potrafiących pływać. Będą się one odbywały w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10.00-12.00, a ich koszt to 25 zł za 2 godziny. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Zapisy odbywają się poprzez e-mail: zapisy.atlantis@posir.poznan.pl

Przygodę z kajakarstwem pod dachem można z kolei rozpocząć na Pływalni Miejskiej Winogrady. To również propozycja spędzenia czasu na dużym basenie kierowana dla dzieci potrafiących pływać. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00-11.00, a koszt zajęć to 25 zł za 2 godziny. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Zapisy odbywają się poprzez e-mail: zapisy.winogrady@posir.poznan.pl

Na pływalniach Atlantis, Rataje i Winogrady w czasie ferii czekają ponadto gry i zabawy z animatorem. W zależności od umiejętności pływackich można wybrać zajęcia na dużym lub małym basenie. Koszt to 25 zł za 2 godziny. Terminy zajęć:

  • Atlantis

11:30 – 13:30 (pn-pt) basen sportowy

13.30 – 15:30 (pn-pt) basen rekreacyjny (mały)

  • Rataje

11:00 – 13:00 (pn-pt) basen sportowy i rekreacyjny

  • Winogrady

9:00 – 11:00 (wtorki)  basen sportowy

9:00 – 11:00 (czwartki) basen rekreacyjny

Promocje cenowe

W czasie ferii warto odwiedzać pływalnie POSiR w godzinach przedpołudniowych i wczesnopopołudniowych. W dni powszednie (pn-pt) dwugodzinny pobyt na basenie to koszt z20 zł dla seniorów oraz 25 zł dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia (promocja obejmuje również opiekunów dzieci do lat 13). W przypadku Pływalni Miejskiej Chwiałka promocja obejmie dwie 45-minutowe tercje w cenie 15 zł dla seniorów i 19 zł dla dzieci i młodzieży. W soboty i niedziele warto skorzystać z promocji „Rodzinny Weekend”, w ramach której dorośli wchodzą na basen w cenie biletu ulgowego. Fani wygrzewania się w saunie podczas ferii będą mieli tę atrakcję w cenie biletu na basen.

Bezpłatne wejścia na obiekty

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy jak co roku przygotował również pulę bezpłatnych wejść dla dzieci na pływalnie i lodowiska POSiR oraz bowling na Ratajach. Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym zapisy.mos@posir.poznan.pl. Przed zapisaniem dziecka warto zapoznać się ze stroną: https://posir.poznan.pl/cykle/akcja-zima/bezplatne-zajecia-na-obiektach, na której znajdują się m.in. potrzebne do wypełnienia dokumenty oraz terminy dostępności poszczególnych atrakcji.

Bowling Rataje czynny dłużej

W czasie ferii Bowling na Osiedlu Piastowskim w poniedziałki, środy i piątki będzie czynny już od godziny 10.00. W te dni do godz. 15.00 będzie można wynająć tor w promocyjnej cenie 60 złotych za godzinę!

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl