Śmierć 26-latka. Auto roztrzaskało się na drzewie

Nie są jeszcze znane szczegółowe informacje dotyczące tego wypadku. Wstępnie policjanci ustalili, że młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i z dużą prędkością uderzył w drzewo.

NOCNA INTERWENCJA

Do zdarzenia doszło dziś w nocy na drodze z Nowego Tomyśla do Szamotuł w miejscowości Duszniki na ulicy Nowotomyskiej. Funkcjonariusze zgłoszenie otrzymali około 2:00 w nocy. Na miejsce przybyli strażacy z Dusznik, Szamotuł, Kuślina i Nowego Tomyśla, karetka pogotowia ratunkowego oraz policjanci.

TRAGICZNY WYPADEK

Funkcjonariusze ujrzeli roztrzaskany samochód marki audi. Kierowca pojazdu wymagał niezwłocznej pierwszej pomocy. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych uwolnili go z samochodu. Niestety, pomimo resuscytacji 26-latek zmarł na miejscu wypadku. Pasażer, który z nim podróżował, trafił do szpitala. O własnych siłach zdołał opuścić wrak pojazdu.

STRACIŁ PANOWANIE?

Według wstępnych ustaleń policjantów, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a później uderzył z dużą prędkością w drzewo. Teraz sprawą zajmuje się prokuratura. Będzie ustalać szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku. Możliwe, że więcej informacji poznamy po przeprowadzeniu sekcji zwłok kierowcy.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl